REGULAMIN KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
1.1. Właścicielem serwisu jedzzdrowo.com.pl jest firma Adriana Pleskot  JEDZ ZDROWO, z siedzibą w Otwocku przy ulicy Niezapominajki 107.
1.2. Serwis jedzzdrowo.com.pl w ramach swojej działalności oferuje dostarczanie do domu lub biura spersonalizowanych zestawów posiłków (wg. wyboru klienta: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Każdy posiłek spakowany jest w oddzielny pojemnik. Posiłki spakowane są razem w torbę papierową.
1.3. Posiłki spakowane w białe lub czarne pojemniki nadają się do podgrzania w kuchenkach mikrofalowych, natomiast nie nadają się do podgrzania w piecach. Przezroczyste pojemniki nie nadają się do podgrzewania ani w kuchenkach mikrofalowych ani w piecach.

 

ZAMÓWIENIE

 

2.1. Składający zamówienie potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje wszystkie warunki niniejszego regulaminu.
2.2. Przystąpienie do programu serwisu jedzzdrowo.com.pl następuje drogą telefoniczną po wcześniejszym wypełnieniu formularza zamówienia znajdującego się na stronie www.jedzzdrowo.com.pl. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością akceptacji Regulaminu. Po wypełnieniu formularza zamówienia serwis jedzzdrowo.com.pl skontaktuje się z klientem telefonicznie w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz płatności.
2.3. Pierwsza dostawa posiłków w ramach wykupionego programu następuje w dniu wyznaczonym przez Klienta, jednak nie wcześniej niż 2 dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty bądź odebraniu potwierdzenia przelewu. Potwierdzenia należy wysyłać na adres mailowy adrianapleskot@gmail.com.
2.4. Biuro serwisu jedzzdrowo.com.pl przyjmuje zamówienia telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. W tych samych godzinach prowadzona jest również bieżąca obsługa klientów. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem telefonu +48609088055.
2.5. W trakcie składania zamówienia zamawiający jest zobowiązany podać wszystkie niezbędne informacje mogące mieć wpływ na odpowiedni dobór programu. Ponadto zamawiający zobowiązany jest do bieżącego informowania serwisu jedzzdrowo.com.pl o wszelkich kwestiach mogących mieć wpływ na dobór diety. W szczególności dotyczy to:

 

a) chorób istniejących oraz przebytych;
b) nadciśnienia tętniczego;
c) cukrzycy;
d) nietolerancji laktozy;
e) zażywania leków wpływających na zdolność absorpcji składników odżywczych czy witamin, bądź powodujących zatrzymanie płynów w organizmie, bądź wpływających niekorzystnie na trawienie;
f) w przypadku kobiet informacji o ciąży albo karmieniu piersią;
g) alergii.
2.6. Właściciel serwisu jedzzdrowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za efekty stosowania programów w przypadku zatajenia przez klienta informacji wymienionych w punkcie 2.5..
2.7. Firma nie ponosi odpowiedzialności za brak efektów utraty masy ciała w przypadku osób z:
a) niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy;
b) zaburzeniami hormonalnymi;
c) cukrzycą typu 1 lub 2;
d) nietolerancją pokarmową;
e) alergiami;
f) zaburzeniami metabolicznymi;
g) insulinoopornością;
h) nadciśnieniem tętniczym.

 

2.8. Zamawiającym program w serwisie jedzzdrowo.com.pl może być jedynie osoba pełnoletnia. Zamówienia dla osób niepełnoletnich może dokonać prawny opiekun, który bierze pełną odpowiedzialność za efekty stosowania diety.

 

PŁATNOŚĆ

 

3.1. Opłata za program następuje tylko i wyłącznie przelewem bankowym, w rozliczeniu miesięcznym, obowiązuje płatność z góry. Krótsze okresy wyceniane są w sposób indywidualny. Wpłatę należy wnieść na rachunek o numerze 05105010251000009122017933 prowadzony przez ING Bank Śląski.
3.2. W przypadku braku zaksięgowania płatności za zamówiony program serwis jedzzdrowo.com.pl nie zrealizuje zamówienia.
3.3. Korzystanie z usług serwisu jedzzdrowo.com.pl jest odpłatne według cennika zamieszczonego na stronie internetowej jedzzdrowo.com.pl. Plan indywidualny, odbiegający od standardowego zamówienia, wyceniany jest w sposób indywidualny.
3.4. Po wypełnieniu formularza zamówienia na stronie jedzzdrowo.com.pl oraz odbyciu rozmowy telefonicznej z klientem serwis jedzzdrowo.com.pl wysyła e-mail z Potwierdzeniem Zamówienia. Potwierdzenie Zamówienia zawiera szczegóły dotyczące zamówienia, dostawy oraz płatności. Potwierdzenie Zamówienia jest podstawą do dokonania płatności na nr rachunku wymieniony w punkcie.
3.5. Płatność jest równoznaczna z akceptacją zamówienia na warunkach podanych w Potwierdzeniu Zamówienia.
3.6. Na życzenie Klienta serwis jedzzdrowo.com.pl wystawi fakturę. Dane do faktury należy dostarczyć na adres mailowy adrianapleskot@gmail.com w momencie składania zamówienia. Wystawiona faktura zostanie wysłana drogą mailową na adres e-mailowy podany przy zamówieniu.

 

DOSTAWA64.1. Dostawy zestawów z posiłkami realizowane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 18:00 – 3:00.

 

4.2. Szczegóły dostawy ustalane są indywidualnie z każdym klientem podczas rozmowy telefonicznej przed dokonaniem płatności.
4.3. Dostawa w obszarze administracyjnym Warszawy i Otwocka jest bezpłatna. Opłata za dostawę poza ten teren ustalana jest indywidualnie drogą telefoniczną z konsultantem serwisu jedzzdrowo.com.pl.
4.4. Klient ma możliwość zmiany adresu dostawy jednak nie później niż do godziny 16:00 dnia poprzedzającego dostawę zestawu uwzględniając godziny pracy biura serwisu jedzzdrowo.com.pl.O takiej zmianie prosimy informować nas telefonicznie pod numerem telefonu +48609088055.
4.5. Dla zmian, które dotyczą soboty i niedzieli prosimy o przekazanie informacji do godziny 16:00 w czwartek. Zmiany dotyczące poniedziałku należy zgłosić do godziny 16:00 w piątek tygodnia poprzedzającego. Natomiast wtorek, środa, czwartek, piątek na dzień przed realizacją zamówienia, do godziny 16:00.
4.6. Zmiany zgłoszone po upływie terminów określonych w pkt. 4.4. i 4.5. nie zostaną zrealizowane.
4.7. Dostawy na dni świąteczne i weekendy będą dostarczane z odpowiednim wyprzedzeniem (w piątek klient otrzyma dostawę na sobotę i niedzielę łącznie)
4.8. Serwis jedzzdrowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez Klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu. W takim przypadku Klient nie ma prawa domagać się zwrotu środków za nieodebranie dostawy ze swojej winy.
4.9. Serwis jedzzdrowo.com.pl, w przypadku niedostarczenia zestawu w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu, zobowiązuje się do dostarczenia zestawu w miejsce wskazane przez Klienta. W sytuacji, gdy nie ma możliwości zrealizowania dostawy w innym wskazanym miejscu przez Klienta serwis jedzzdrowo.com.pl zobowiązuje się do automatycznego wydłużenia programu o jeden dzień.

 

ZMIANY PROGRAMU, REZYGNACJA, ZMIANA TERMINU DOSTAWY

 

5.1. Klient ma możliwość dokonania zmian w trakcie trwania programu. Zmiany te mogą dotyczyć: miejsca i godziny dostaw, rodzaju programu, kaloryczności programu lub rezygnacji. W takim przypadku klient jest zobowiązany do uregulowania należności, która powstała z tytuły zmiany.
5.2. W przypadku zmiany programu lub kaloryczności oraz rezygnacji Klient zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie serwisu jedzzdrowo.com.pl najpóźniej 2 dni robocze przed datą zaistnienia zmiany.
5.3. W przypadku rezygnacji z programu podczas jego trwania, serwis jedzzdrowo.com.pl rozliczy każdy wykorzystany dzień w cenie za dzień zgodnej z cennikiem dla wykorzystanego okresu.
5.4. Gdy dokonane przez Klienta zmiany powodują „nadpłatę” w stosunku do pierwotnego zamówienia – nadpłatę można rozliczyć przy następnym zamówieniu lub w formie karty podarunkowej dla znajomej osoby. W przypadku zwrotu środków – konieczne jest przesłanie pisemnego oświadczenia z prośbą o zwrot z numerem rachunku bankowego na adres siedziby firmy w terminie 7 dni od momentu powstania zmiany. Zwrotu dokonujemy wyłącznie za już opłacone plany dietetyczne na okres powyżej 7 dni, w przypadku gdy klient zgłasza rezygnację z naszych usług w odpowiednim terminie określonym w regulaminie. Rezygnacja z już opłaconego planu dietetycznego do 7 dni, nie jest w żaden sposób refundowana.

 

5.5. Klient ma możliwość zawieszenia dostawy (zmiany terminu dostawy) jednak taką informację musi przekazać drogą mailową na adres adrianapleskot@gmail.com lub telefonicznie na nr. +48609088055 nie później niż dwa dni robocze przed dostawą do godziny 16:00. Z uwagi na fakt, że biuro serwisu jedzzdrowo.com.pl nie pracuje w weekendy, odwołanie dostawy poniedziałkowej możliwe jest najpóźniej w piątek do godziny 16:00.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

6.1. Wszystkie dane osobowe oraz teleadresowe uzyskane w procesie rejestracji zamówienia są gromadzone i przechowywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Dane te nie będą użyczane, ani udostępniane osobom trzecim i będą używane wyłącznie w celach marketingowych firmy Adriana Pleskot JEDZ ZDROWO, z siedzibą w Otwock Niezapominajki 107. Administratorem danych jest Firma Adriana Pleskot catering dietetyczny JEDZ ZDROWO, z siedzibą w Otwock Niezapominiajki 107. Zmiany swoich danych osobowych i teleadresowych można dokonać kontaktując się z konsultantem serwisu www.jedzzdrowo.com.pl. W ten sam sposób można usunąć swoje dane osobowe i teleadresowe.
6.2.Serwis jedzzdrowo.com.pl korzysta z plików cookie. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze/urządzeniu.
6.3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 

Pin It on Pinterest

Share This